Sales representative - aparatura medicala

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ManpowerGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Sales representative - aparatura medicala active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: ManpowerGroup Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.01.2023

    De peste 70 de ani, ManpowerGroup reprezinta puntea de legatura intre milioane de persoane si piata muncii, prin brandurile sale Manpower, Experis, ManpowerGroup Solutions si Right Management. Compania este prezenta pe piata din Romania din 2003, iar in acesti ani peste 400 de clienti si zeci de mii de candidati au avut incredere in noi pentru a le oferi flexibilitatea, agilitatea, talentele, competentele si oportunitatile de care au nevoie. Indiferent daca va aflati la inceput de drum, sau sunteti profesionisti experimentati, brandurile ManpowerGroup va pot oferi oportunitatile potrivite de a va dezvolta, a dobandi noi abilitati si competente, a fi expusi la proiecte pline de provocari si a creste profesional.

    Cerinte

    ๐˜พ๐™–๐™ฃ๐™™๐™ž๐™™๐™–๐™ฉ๐™ช๐™ก ๐™ž๐™™๐™š๐™–๐™ก:

    โžก Experienta anterioara pe un rol similar limba engleza nivel mediu;
    โžก Abilitati foarte bune de organizare, atentie la detalii, rigurozitate in lucrul cu cifrele;
    โžก Absolvent studii superioare ideal Bio-Inginerie, Bio-Chimie sau conexe;
    โžก Isi asuma riscuri contolate si il motiveaza reusita;
    โžก Comunica si stabileste usor relatii interumane.

    Responsabilitati

    ๐™๐™š๐™จ๐™ฅ๐™ค๐™ฃ๐™จ๐™–๐™—๐™ž๐™ก๐™ž๐™ฉ๐™–๐™ฉ๐™ž:

    โžก Promoveaza si vinde serviciile companiei la Univesitati, Institute, Spitale si laboratoare medicale, laboratoare de mediu, de analiza apa, companii farmaceutice, sau alte Institutii / clienti pentru realizarea obiectivelor strategice ale companiei;
    โžก Viziteazฤƒ ลŸi informeazฤƒ sistematic potentialii clienti รฎn legฤƒturฤƒ cu serviciile si produsele pe care le promoveazฤƒ pentru sustinerea vanzarilor stabilite anual;
    โžก Organizeazฤƒ manifestฤƒri ลŸtiinลฃifice in cooperare cu Managerii de Produse ลŸi efectueazฤƒ prezentฤƒri de grup pentru promovarea imaginii companiei si a produselor si serviciilor;
    โžก Participa la simpozioane si manifestari stiintifice si promoveaza serviciile in timpul simpozioanelor si congreselor in conformitate cu cerintele firmei.

    Alte informatii

    ๐˜ฝ๐™š๐™ฃ๐™š๐™›๐™ž๐™˜๐™ž๐™ž:

    โžก Oferirea tuturor materialelor pentru desfasurarea activitatii in bune conditii: laptop, telefon, tableta, masina etc;
    โžก Salariul competitiv raportat la tendintele pietei;
    โžก Bonus din vanzari;
    โžก Tickete de masa;

    ๐™‹๐™ง๐™ค๐™œ๐™ง๐™–๐™ข : ๐Ÿด:๐Ÿฏ๐Ÿฌ - ๐Ÿญ๐Ÿณ:๐Ÿฌ๐Ÿฌ

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (263)