AGENT VANZARI CALL CENTER

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 29.03.2024

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    -Experienta de minimum 1 an in vanzari prin telefon - Call Center
    -Capacitate de comunicare si relationare
    -Persoana deschisa, entuziasta si serioasa
    -Atitudine pozitiva si orientare catre client
    -Automotivat si cu spirit de echipa
    -Studii medii/superioare
    -Cunostinte de nivel mediu in utilizare excel/baze de date

    Responsabilitati

    -Initierea apelurilor in vederea promovarii si vanzarii diverselor produse si servicii
    -Furnizarea de informatii la solicitarea clientilor
    -Cresterea vanzarilor si a numarului de clienti
    -Monitorizarea permanenta si actualizarea bazei de date
    -Indeplinirea obiectivelor specifice proiectului

    -Pachet salarial compus din salariu net 2500 ron plus comisioane si bonusuri
    -Tichete de masa in valoare de 40 ron/zi
    -Transportul decontat
    -Asigurare medicala privata
    -Ziua de nastere – zi libera si platita
    -Ziua de 8 Martie – zi libera si platita (pentru doamne si domnisoare)
    -Tichete cadou de Paste, Craciun
    -Concediu de odihna – 22 zile anual – cu crestere progresiva in functie de vechimea in companie pana la 26 de zile anual
    -Spor de fidelitate ( se acorda un spor, la salariu, in functie de vechimea in companie).

    -Activitatea se va desfasura de la birou!
    -Program de lucru: (Luni -Joi) - 08:30-17:00 cu 30 minute pauza
    Vineri - 08:30-15:00 cu 30 minute pauza

    OPORTUNITATI:

    -Oportunitatea de a lucra pentru clienti renumiti
    -Construirea unei cariere de succes in domeniul vanzarilor , marketingului si al comunicarii
    -Traininguri specializate, suport continuu, echipa manageriala profesionista, dinamica
    -Oportunitatea de a promova

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Bonus anual
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Decontarea transportului
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Bacau, Iasi, Suceava,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (25)