Optometrist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Kapital HR active.

Vezi toate job-urile Optometrist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Kapital HR
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Cluj Napoca
  • Constanta
  • Actualizat la: 18.12.2022

    Kapital HR este o companie de consultanta in domeniul resurselor umane, principala activitate fiind cea de recrutare si executive search.

    Am creat Kapital HR din pasiune pentru munca noastră, ne motiveaza bucuria celor care ne mulțumesc atunci când le găsim noi locuri de muncă sau când învață lucruri noi, precum și din dorința de a contribui la maturitatea pietei de afaceri din Romania.

    Cerinte

    1. Sa aiba experienta in domeniul opticii medicale (determinare dioptrii);
    2. Sa aiba studii medii/superioare in curs sau finalizate, specializarea Optometrie;
    3. Sa comunice si sa relationeze usor cu clientii;
    4. Sa fie deschisi, energici, sociabili si cu spirit de echipa;
    5. Sa manifeste entuziasm si dorinta de invatare;
    6. Sa fie atenti la detalii, ordonati si capabili sa respecte atat procedurile cat si tehnicile de vanzare;
    7. Sa se implice in activitatile magazinului.

    Responsabilitati

    1. Comunicarea si sa relationarea cu clientii din magazin;
    2. Sa se implice in activitatile magazinului si sa fie atenti la detalii, ordonati si capabili sa respecte atat procedurile cat si tehnicile de vanzare.

    Alte informatii

    1. Salariu competitiv in functie de experienta;
    2. Plata consultatiilor;
    3. Tichete de masa in sistem electronic;
    4. Bonusuri la nivel de echipa, dar si individuale;
    5. Asigurare medicala privata;
    6. Beneficii la achizitionarea produselor din portofoliul companiei;
    7. Program de lucru flexibil (in ture);
    8. Posibilitati reale de avansare;
    9. Traininguri de specialitate;
    10. Mediu de lucru stabil si optim pentru dezvoltarea unei cariere.

    BUCURESTI,