Customer Care Agent

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile LENSA active.

Vezi toate job-urile Customer Care Agent active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: LENSA
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 15.01.2023

    Lensa este atât compania cu cea mai rapidă creștere din piața de optică din România, cât și cel mai apreciat magazin de optică din România, iar misiunea noastră este să facem lumea să vadă mai bine, prin produse și servicii de optică de excepție, la îndemâna oricui.
    Lensa este un brand românesc fondat de antreprenorul Daniel Crăciun, care după 10 ani de existență s-a poziționat între cei mai mari jucători pe piața locală de optică. În prezent, compania deține peste 80 de showroomuri în România, Republica Moldova și Bulgaria.
    Hai să faci parte dintr-o echipă TARE!
    Pentru că nu ne oprim la a atinge obiectivele companiei - ci ne îndreptăm privirea și către obiectivele fiecăruia dintre noi.
    Ne place să vedem cum fiecare coleg în parte evoluează și devine o versiune mai pregătită pentru următorul pas în cariera lui.

    Cerinte

    Ne dorim ca tu sa vii cu:

    Experienta in relatiile cu clientii
    Cunostinte bune de operare calculator
    Dorinta de a face lucrurile bine
    Foarte bune abilitati de comunicare si ascultare activa;
    Invatare rapida si adaptabilitate
    Rezistenta la stres si atentie sporita la detalii;
    Orientare pe client, centrare pe solutii;
    Atitudine proactiva si flexibilitate;

    Responsabilitati

    La LENSA te vei ocupa de:

    Confirmarea programarilor la consultatii si oferirea detaliilor necesare
    Reprogramarea clientilor Lensa la consultatii
    Cunoasterea platformei interne de programari si vei reactiva clientii vechi si/sau pasivi
    Vei reprezenta Lensa in relatia cu clientii nostri
    Vei invata foarte multe despre domeniul Opticii :)

    Ce oferim?

    Salariu Fix
    Tichete de masa
    Bonusari lunare prin care iti rasplatim performanta
    Evaluari si cresteri salariale anuale
    Te vom ajuta sa te dezvolti atat personal cat si profesional
    Super discount-uri la orice produs comercializat
    Acces la biblioteca online - Bookster
    Contract pe o perioada nedeterminata
    Liber de ziua ta si extra zile de concediu pentru fiecare an petrecut la Lensa
    Te vom bonusa pentru fiecare recomandare de noi colegi
    Program: Full - time sau Part - time(4h/6h)
    O echipa TARE si cel putin 2 party-uri pe an :)

    Aplica si tu pentru a face parte dintr-o echipa TARE!

    Lensa este atât compania cu cea mai rapidă creștere din piața de optică din România, cât și cel mai apreciat magazin de optică din România, iar misiunea noastră este să facem lumea să vadă bine, prin produse și servicii de optică de excepție, la îndemâna oricui. Transformăm felul în care pot fi văzute lucrurile, formând o lume mai educată, mai conștientă și mai responsabilă când vine vorba de sănătatea vederii.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI, Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (274)