SALES COORDINATOR MICRO - BUCURESTI

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FIRST BANK active.

Vezi toate job-urile SALES COORDINATOR MICRO - BUCURESTI active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: FIRST BANK
Domeniu:
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.12.2022

    We are partners first. This is The American Way of doing business. Adică nu demonstrăm cine e mai bun, ci cum ajungem împreună la cea mai eficientă soluție.

    Nu credem în candidați perfecți, ci în oamenii potriviți la momentul și locul potrivit. Vrem să:
    - fii deschis la provocări și să îți dai voie să te pui în contexte noi
    - lucrezi în echipă, nu să demonstrezi că poți să faci totul singur și perfect
    - înveți din greșeli, nu să te strezezi să fii impecabil

    Cerinte

    - Absolvent studii economice;
    - 2 ani de experienta bancara, de preferat pe o pozitie similara;
    - Cunostinte in domeniul economic-financiar;
    - Abilitati de prezentare, vanzare;
    - Limba engleza – nivel bun;
    - Cunoasterea unui editor de texte (ex. Word) si a programului Excel, precum si operarea in Outlook Express.

    Responsabilitati

    - Cunoasterea in detaliu a produselor si serviciilor Bancii dedicate Clientilor Micro
    - Promovarea in mod constant a produselor si serviciilor Bancii, in unitate si in afara unitatii, dezvoltarea calitativa si cantitativa a portofoliului de clienti Micro, mentinerea relatiilor cu acestia, asigurandu-le servicii prompte si la inalte standarde profesionale, care sa conduca la indeplinirea obiectivelor individuale , respectand reglementarile interne ale Bancii;
    - Analiza permanenta a pietei locala in vederea promovarii produselor si serviciilor bancii pentru dezvoltarea portofoliului de clienti Micro ai unitatilor alocate
    - Indeplinirea obiectivelor individuale stabilite si comunicate conform reglementarilor interne
    - Identificarea nevoilor potentialilor clienti si prezentarea ofertei de produse si servicii a bancii specifica segmentului Micro
    - Intocmirea si transmiterea de rapoarte privind activitatea de vanzari desfasurata, in conformitate cu cerintele stabilite
    - Procesarea solicitarilor clientilor Micro privind deschiderea/ inchiderea conturilor curente, deschiderea/inchiderea produselor si serviciilor/pachetelor de produse si servicii, accesarea canalelor alternative de tranzactionare oferite de Banca, platile non cash lei sau valuta.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (47)