Sofer categoria B

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Cinar Food Distribution active.

Vezi toate job-urile Sofer categoria B active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Angajator: Cinar Food Distribution
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Galati
  • Actualizat la: 09.06.2023

    Compania Cinar Food Distribution a luat fiinta in 2014 si a inceput cu arie de acoperire pe municipiul Bucuresti, judetele Ilfov, Constanta si cele din sud-estul Romaniei. In prezent distribuim in toata tara.

    Cerinte

    Conducere sigură: Experiență și abilități solide de conducere sigură în diverse condiții de trafic.

    Orientare spațială și cunoașterea traseelor: Cunoștințe despre zonele geografice și abilitatea de a planifica rute eficiente.

    Abilități de comunicare și relaționare: Capacitatea de a comunica eficient și de a interacționa cu clienții și colegii de echipă.

    Atent la detalii și calitate: Vigilență în gestionarea mărfurilor și respectarea standardelor de calitate.

    Rezistență fizică și gestionarea presiunii: Capacitatea de a face față cerințelor fizice și de a lucra eficient într-un mediu dinamic.

    Responsabilitati

    Candidatul ideal:
    • Persoana saritoare, organizata, responsabila, atenta, implicata;
    • Permis de conducere categoria B – cu o vechime de minim 2 ani si fara
    evenimente;

    Salariu

    2700 - 2900 RON

    BUCURESTI,

    4500 - 5000 RON NET / luna
    Sibiu,

    Aplica fara CV
    3500 - 4000 RON NET / luna
    Bacau,

    Vezi job-uri similare (347)