REPREZENTANT VANZARI

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 28.11.2022

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Experienta in vanzari, determinare si o buna comunicare

    Responsabilitati

    -Prezentarea, promovarea și vinderea serviciilor folosind argumente solide clienților existenți și potențiali

    - Efectuarea de analize cost-beneficiu și nevoi ale clienților existenți/potențiali pentru a le satisface nevoile

    - Stabilirea, dezvoltarea și menținerea relațiilor pozitive de afaceri și clienți

    - Abordarea potențialilor clienților

    - Atingerea obiectivelor și rezultatelor de vânzări convenite în termenul stabilit

    - Coordonarea efortului de vânzări cu membrii echipei și alte departamente

    - Analizarea potențialul din piata

    - Imbunătățirea continua prin feedback

    De la noi, vă puteți aștepta la o echipa autentică, o comunicare deschisă, o acuratețe puternică și un management abil și diligent al procesului de angajare.

    Dacă te interesează acest loc de muncă, asteptam CV-ul tău!

    Toți candidații care vor corespunde profilului vor fi contactați de către un consultant Personnel în cel mai scurt timp, iar toate candidaturile sunt confidențiale.

    Locatie: Bucuresti