Casier pariuri sportive SUPERBET - ORASTIE

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Superbet active.

Vezi toate job-urile Casier pariuri sportive SUPERBET - ORASTIE active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Turism active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Superbet
Domeniu:
  • Altele
  • Turism
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Orastie
  • Actualizat la: 22.06.2023

    Fondat în anul 2008, Superbet este o companie de Tech & Entertainment, fiind liderul industriei de pariuri sportive din România. De asemenea, grupul este prezent în 10 țări, cele mai importante piețe fiind în România, Belgia, Polonia și Serbia.

    Cerinte

    Ești o persoană care are:

    • Studii medii
    • Cunoștinte de operare PC - nivel mediu

    Și

    • Iți place să relaționezi și să comunici deschis cu clienții
    • Ești echilibrată, responsabilă și conștiincioasă
    • Dar și loială, corectă și serioasă

    Responsabilitati

    Rolul tău alături de noi este să:

    • Întâmpini clienții cu scopul de a le oferi acestora o experiență inedită
    • Interacționezi cu clienții pentru a asigura cele mai bune servicii
    • Încasezi banii în casa de marcat pentru vânzarea serviciilor și produselor specifice
    • Accepți și validezi tichetele de pariere
    • Întocmești documentele de contabilitate primară

    Alte informatii

    Beneficiile pentru o carieră în avantajul tău:

    • Program de lucru flexibil, cu pauză de masă
    • Salariu competitiv + tichete de masă electronice
    • Plata orelor suplimentare/sărbători legale cu 175%-200% sau zile libere plătite
    • Oportunități reale de promovare în cadrul grupului Superbet
    • Cadou de sărbători (Paște și Crăciun)
    • Bonusuri trimestriale și individuale
    • Acces permanent la platforma noastră de E-learning și la diverse programe de dezvoltare personală
    • Program de formare profesională - personalizat și adaptat constant nevoilor tale, care, pe lângă module de training online, cuprinde instruire și practică asistată în agenție timp de 30 de zile
    • Asigurare medicala și de viață, cu acces la rețea privată de sănătate
    • Acces la servicii de consiliere&wellness

    Aplica fara CV
    Navodari, Orastie,