Contabil

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile KreativeHR active.

Vezi toate job-urile Contabil active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: KreativeHR
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.11.2022

    Kreativehr este o agentie de recrutare si selectie, cu capital autohton! Strategia noastra este de a oferi prin pasiune, implicare și adaptabilitate, un plus pietei de resurse umane. Identificam specialistul potrivit, pentru partenerii nostri de business, acoperind cele mai căutate industrii: Inginerie, Finanțe-Bănci, IT&C, Sales & Marketing, BPO/SSC.

    Cerinte

    - Studii in Contabilitate/Finanțe;
    - Experiență de minim 3 ani în domeniul contabilității;
    - Buna ințelegere a standardelor contabile românești;
    - Cunoștințe Excel;
    - Nivel mediu-avansat de limbă engleză.

    Responsabilitati

    - Înregistrări de documente, implicare în realizarea de estimări și înregistrarea acestora;
    - Participă la închiderile lunare, pregatirea raportărilor către grup și pregătirea situațiilor financiare locale;
    - Pregatirea de rapoarte, analiza diverselor conturi contabile solicitate de management;
    - Implicare în procesul de audit sau a diverselor controale;
    - Întocmirea de rapoarte de verificare a soldurilor.

    Alte informatii

    - Tichete de masă în valoare de 15 ron/zi;
    - Abonament medical;
    - Bonusuri anuale;
    - Platforma Bookster;
    - Pensie privată și tichete de vacanță;