Ospătar/Ospătăriță

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Up Recruitment active.

Vezi toate job-urile Ospătar/Ospătăriță active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: Up Recruitment
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.12.2022

    Up Recruitment este o agentie specializata in domeniul de recrutare, care ofera solutii pentru nevoile generate de lipsa fortei de munca din Romania. Recrutam atat personal calificat, cat si necalificat pentru orice arie de activitate.
    Prin intermediul birourilor noastre active in UK, Tanzania si Bucuresti, oferim o acoperire la nivel international, activand inclusiv pe pietele din Moldova, Ucraina, Asia si Africa. De asemenea, colaboram direct cu agenții de recrutare din Indonezia, Nepal si Sri Lanka. Astfel ca, Up Recruitment, isi concentreaza toate resursele enumerate mai sus si vine in ajutorul partenerilor, indiferent de domeniul de activitate pentru care exista o solicitare de personal. Serviciile oferite constau in Plasarea de Personal cu titlu permanent, cat si prestari de servicii prin punerea la dispozitie a unui personal dedicat proiectelor de mica si mare anvergura, personalul fiind angajat permanent al Up Recruitment Romania.

    Cerinte

    Experiență minimă în domeniu, diploma de ospătar constituind un avantaj;
    Capacitate de organizare şi finalizare a activităţilor si sarcinilor propuse;
    Cunostinte medii de limba engleza;
    Aspect fizic plăcut, prezență agreabilă, amabilitate, solicitudine;
    Atitudine pozitivă și conciliantă în relațiile cu clienții și colegii.

    Responsabilitati

    Preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista;
    Acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor;
    Cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi;
    Sarcini si indatoriri specifice:
    Servirea exemplara a clientilor.

    - Politica salariala clara, cu posibilitate de crestere salariala in functie de performanta individuala;
    - Bonuri de masa;
    - Tipsuri;
    - Prime de sarbatori;
    - Transport asigurat;

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    BUCURESTI, Ilfov, Otopeni,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (214)