Internship - Arhitect

Angajator: IBB Holding
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Constructii
  • Controlul calitatii
  • Tip job: proiect special
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.09.2022

    De la înființare din 2012 și până în prezent, compania romano-germana IBB Holding a dezvoltat o reputație solidă în industria de construcții din Germania, oferind servicii de înaltă calitate din întreaga gamă de operațiuni și management, necesare implementării lucrărilor de construcții de mare complexitate, precum execuția de construcții civile și industriale, lucrări de săpături și terasamente, execuție de drumuri, poduri și autostrăzi. Din 2021 IBB Holding a intrat in top 100 companii de constructii din Romania.

    Cerinte

    Vei lucra direct cu Managerii noștri pentru diverse proiecte și vei primi suportul necesar pentru a învăța despre organizarea și managementul unui proiect.
    Cerințe:
    • Ești absolvent al Facultății de Arhitectură sau student în an terminal;
    • Ai cunoștințe solide de specialitate în domeniul tehnic;
    • Cunoști limba engleză la nivel mediu;
    • Cunoașterea programelor: AutoCad, Revit, 3DsMax, Sketchup, Photoshop și Microsoft Office

    Responsabilitati

    • Întocmire proiecte în toate fazele de proiectare (de la soluție la proiect tehnic)

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Integrarea într-un colectiv tânăr și dinamic;
    • Posibilități de dezvoltare profesională;
    • Pachet salarial atractiv
    • Oportunitatea de dezvoltare a carierei în cadrul unei companii poziționată în top 100 companii de construcții.