Sef santier constructii

Angajator: Ecoterm
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 23.09.2022
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    1. Cerinta obligatorie: absolvent Facultatea de Instalatii - Instalatii pentru constructii;
    2. Aptitudini: sociabil, serios, punctual, spirit bun de conducator si coordonator;
    4. Experienta de minim 5 ani;
    5. Permis de conducere categoria B.

    Responsabilitati

    1.1 Organizeaza si coordoneaza activitatea persoanelor din subordine;
    1.2 Organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatile desfasurate la santierul pentru care este desemnat responsabil;
    1.3 Asigura buna desfasurare a lucrarilor pe santier si respectarea termenelor limita;
    1.4 Intocmeste necesarul de materiale, resurse financiare, resurse umane;
    1.5 Asigura si instruieste personalul din subordine;
    1.6 Asigura legatura cu furnizorii de materiale;
    1.7 Asigura respectarea riguroasa a tehnologiilor de executie si a instructiunilor privind exploatarea si intretinerea mijloacelor si uneltelor de productie, fiind responsabil de corecta si buna utilizare a tuturor utilajelor de pe santierul sau;
    1.8 Controleaza calitatea lucrarilor pentru asigurarea prevederilor din documentatiile tehnice.

    Alte informatii

    Pachetul de beneficii se va stabili cu ocazia interviului.