Specialist Recrutare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SmartPoint active.

Vezi toate job-urile Specialist Recrutare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: SmartPoint
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.10.2022
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Esti pasionat de HR si poti face fata oricarei provocari? Gasesti solutii indiferent de dificultatea proiectului?
    Atunci esti candidatul potrivit. Căutăm o persoană pasionată de domeniul resurselor umane și cu experiență în recrutare de volum.

    Ce cautam la viitorul coleg(a)?
    - Studii superioare finalizate;
    - Experienta anterioara in sfera recrutarii de volum (promoteri, consultanti vanzari, merchandiseri, call-center, etc);
    - Excelente abilitati de comunicare, relationare si prezentare;
    - Proactivitate si implicare; Orientare spre rezultate;
    - Abilitati de gestionare a proiectelor multiple;
    - Capacitatea de a gestiona provocarile si de a predea proiectele in deadline
    - Abilităţi de lucru în echipă
    - Disponibilitate și flexibilitate la program

    Responsabilitati

    Daca te intrebi ce responsabilitati vei avea ...
    • Vei avea responasabilitatea de a gasi cele mai potrivite canale de recrutare
    • Te vei ocupa de crearea si postarea anunturilor de recrutare, originale si relevante
    • Vei fi direct implicat(a) in selectia candidatilor care au de sustinut un interviu
    • Vei administra baza de date si vei actualiza permanent datele si statusul fiecarui candidat
    • Vei participa activ la brainstorming-urile echipei in vederea imbunatatirii procesului de recrutare
    • Propui si initiezi noi metode de atragere a candidatilor si in permanenta surse noi de recrutare;
    Nu vei face asta singur/a, ci alaturi de o echipa pasionata de a lucra cu si pentru oameni. 😊

    Alte informatii

    Ce iti oferim?
    • O echipă deschisă, colegi tineri și prietenoși;
    • Pachet financiar aliniat la nivelul pietei si bonusare în urma evaluării activității.
    • Contract individual de munca pe perioada nedeterminata
    • Program L-V 9-18:00 dar si WFH dupa ce te-ai obisnuit cu biroul agentiei si altele pe care le vom povesti la interviu
    • Autonomie pe proiecte si sprijin atunci cand e necesar

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (29)