LABORANT IN CONSTRUCTII

Angajator: Artem Homine
Domeniu:
  • Chimie - Petrochimie
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 06.10.2022

    ARTEM HOMINE este agentia de Recrutare si Selectie de Personal si Consultanta in domeniul Resurselor Umane ce constituie puntea de legatura dintre companii si persoanele aflate in cautarea unui loc de munca.
    Oferim servicii de recrutare si selectie de personal , profil psihometric de competente profesionale si personalitate , profil de compatibilitate si personalitate a echipei , analiza organizationala prin sondaje de opinie a angajatilor , STAY IN si EXIT INTERVIEW , servicii de outplacement , consultanta resurse umane si consiliere in dezvoltarea personala si profesionala .

    Cerinte

    -studii medii /superioare in constructii /chimie industriala/geologie
    -curs de tehnician laborator sau laborant materiale de constructii
    -experienta in domeniu minim 3 ani
    -cunostinte tehnice de specialitate specifice activitatii de laborator in constructii
    -cunostinte de utilizare a computerului – MS Office

    Responsabilitati

    -indeplinirea activitatilor specifice laboratorului de testare a materialelor de constructii cu respectarea normelor,sistemelor si standardelor de calitate si siguranta in conformitate cu documentele de referinta
    -asigura aplicatia corecta a tuturor procedurilor si instructiunilor de lucru ale proceselor si lucrarilor in conformitate cu metodele si regulamentele companiei
    -raspunde direct pentru volumul ,exactitatea,calitatea si securitatea activitatii la locul de munca,parte din fluxul operational in care este activ si in proiectele in care este implicat.
    -conlucreaza cu angajatii departamentului Calitate si Productie

    -angajatorul activeaza in domeniul constructiilor de drumuri si poduri

    -contract de munca pe durata proiectului - minim 2 ani

    -tichete de masa ( 25 lei / zi )

    -al 13 lea salariu

    -abonament de servicii medicale - Medicover

    -transport asigurat din Ploiesti

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Artem Homine. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Artem Homine >>