APT PROHUMAN recruteaza OPERATORI IN PRODUCTIE pentru un important client din Parcul Industrial Aricestii Rahtivani

Angajator: Prohuman
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 21.09.2022

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Beneficii:
    • Transport asigurat
    • Pachet salarial atractiv format din salariu fix+bonusuri de performanta
    • Tichete de masa de 30 lei/zi lucratoare
    • Spor de noapte de 25%
    • Spor de ore suplimentare de 100%
    • Prime de Paste si de Craciun
    • Program in 3 schimburi LUNI-VINERI

    Responsabilitati

    Cerinte:
    • Studii medii (minim 8 clase)
    • Posibilitatea de a lucra in ture
    • Nu necesita experienta in domeniu
    • Serios si cu dorinta de dezvoltare

    Pentru mai multe informarii ne puteti contacta la numarul :0722119276
    Punctul de lucru: Parcul Industrial Aricestii Rahtivani, langa Ploiesti.