Consultant vanzari-magazin telecomuncații

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FlexiWork Recruitment active.

Vezi toate job-urile Consultant vanzari-magazin telecomuncații active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: FlexiWork Recruitment
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 12.01.2023

    FlexiWork Recruitment oferă servicii de recrutare personal, indiferent de de domeniul de activitate și specificul companiei partenere. Echipa noastră pune pasiune în fiecare proiect, se implică în cultura organizațională pentru a descoperi valorile companiei și devin parte din misiunea acesteia. Ne place să inovăm, să adoptăm cele mai bune și nebune strategii de atragere a candidaților potriviți și mai ales ne place să reușim să ne atingem obiectivele.
    Credem în oameni, în forța nemărginită a resursei umane și ne dorim să te cunoaștem, să descoperim împreună valoarea adăugată pe care o poți aduce în cadrul unui proiect. Your dream is our dream.

    Cerinte

    ⬅️ CERINȚE:
    - Studii liceale / universitare;
    - Cunoașterea limbii engleze nivel mediu;
    - Cunoștințe de operare PC (MS Office, Outlook);
    - Foarte bune abilități de ascultare, c

    Responsabilitati

    ⬅️ RESPONSABILITĂȚI:
    - Consilierea și comunicarea cu clienții;
    - Responsabilitatea de a face analize si strategii de vânzări si de a completa rapoarte regulate;
    - Generarea și completarea de documente contractuale;
    - Încasare;
    - Emiterea și explicarea de facturi;
    - Înlocuiri de SIM-uri;
    - Menținerea curățeniei în magazin.

    Alte informatii

    ➡️ BENEFICII:
    - Salariu fix- discutabil în faza unui interviu;
    - Comisioane și bonusuri lunare;
    - Concursuri cu premii;
    - Traininguri și oportunități de formare;
    - Oportunitati de dezvoltare în echipă și o cariera solidă în vânzări.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (175)