Responsabil aprovizionare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile KreativeHR Services active.

Vezi toate job-urile Responsabil aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: KreativeHR Services
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 26.10.2022

    Kreativehr este o agenție de recrutare si selecție, cu capital autohton! Misiunea noastră este să formăm echipe de succes și să îmbunătățim mediul de afaceri din România, prin servicii de resurse umane de calitate. Cu pasiune, inovație și învățare continuă, servim clienții și candidații noștri pentru a promova starea de bine și dezvoltarea profesională. Identificam specialistul potrivit, pentru partenerii noștri de business, acoperind cele mai căutate industrii: Inginerie, Finanțe-Bănci, IT&C, Sales & Marketing, BPO/SSC.

    Cerinte

    - studii superioare – reprezintă un avantaj;
    - foarte bune cunostințe de utilizare a pachetului Microsoft Office (Excel, Word, Outlook);
    - capacitate de analiză și atenție la detalii;
    - rigurozitate în munca cu cifrele;
    - abilități de comunicare, initiativă, spirit de echipă;

    Responsabilitati

    - stabilirea necesarul optim de comandă;
    - analizarea și gestionarea eficientă stocurile din depozit și magazine;
    - menținerea relațiilor de colaborare cu furnizorii de marfă;
    - urmărirea planului de livrare al mărfii în termeni agreați contractual;
    - întocmirea rapoartele periodice de activitate.

    Alte informatii

    Vei beneficia de:

    - mediu de lucru plăcut și provocator;
    - pachet salarial motivant și bonuri de masă;
    - contract individual de muncă pe o perioadă nedeterminată;
    - posibilitatea de a lucra într-o companie de renume.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (7)