Montator acumulatori (contract nedeterminat)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Varta active.

Vezi toate job-urile Montator acumulatori (contract nedeterminat) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Varta
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 30.11.2022

    Prin aplicarea celor mai noi tehnologii în domeniu, în Varta Brașov se realizează asamblarea de baterii de înaltă tehnologie pentru stocarea energiei, pentru aplicații medicale și industriale/ robotice, pentru unelte electrice, electrocasnice și unelte pentru grădină, integrate într-o mare varietate de produse ale unor mărci bine cunoscute la nivel mondial.

    Cerinte

    Să fii atent la detalii
    Să fii dispus să înveți lucruri noi

    Responsabilitati

    - Verifici bateriile;
    - Testezi tensiunea bateriilor utilizând aparatul de masură și le sortezi;
    - Montezi bateriile și pinii în dispozitivele speciale ce urmează a fi sudate;
    - Calibrezi și verifici vizual bateriile;
    - Ambalezi bateriile.

    Alte informatii

    - Ce îți oferim în plus pe langă salariul competitiv?
    - Contract de muncă pe perioadă NEDETERMINATĂ
    - Tichete de masă
    - Bonus al 13-lea salariu
    - Prime de sărbători
    - Primă pentru zi de naștere
    - Primă pentru activitate neîntreruptă
    - Primă recomandare noi angajați
    - Se oferă sporuri pentru orele de noapte, ore suplimentare
    - Abonament medical
    - Transport asigurat/ decontat
    - Subvenție zilnică pentru cantină

    Brasov,

    Brasov,

    Brasov,

    Vezi job-uri similare (12)