QA Automation Engineer

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Partnerd active.

Vezi toate job-urile QA Automation Engineer active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Partnerd
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 27.09.2022
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - Minim 3 ani de experienta de QA Automation.
    - In cadrul proiectului se lucreaza cu Kotlin (cunostinte de Kotlin sau daca ai experienta cu Java, interesul de a face tranzitia catre Kotlin)
    - Experienta in API testing
    - Sa fi construit framework-uri de la zero si sa cunosti arhitectura de automarizare
    - Integrarea de CI pipelines

    Responsabilitati

    - Construirea unui sistem de la zero, in domeniul de banking online.
    - Dezvoltarea de noi caracteristici, către AI și Machine Learning.

    Alte informatii

    Ce oferim:

    - Salariu: 10.000 - 13.000 RON (NET)
    - Posibilitate de lucru si prin SRL/PFA.
    - Full-time job
    - Work setup: Hybrid (flexibil)
    - Asigurare medicala privata
    - Bonuri de masa