Jurist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IBB Holding active.

Vezi toate job-urile Jurist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Juridic active pe Hipo.ro

Angajator: IBB Holding
Domeniu:
  • Juridic
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.04.2023
    Remote work: On-site

    Candidatul Ideal

    • Studii superioare in domeniul juridic sau alte domenii relevante;
    • Experienta de minim 2 ani in pozitia de Jurist/Expert Juridic/Consilier Juridic;
    • Experienta in elaborare/analiza documentelor contractuale
    • Experienta in elaborarea contractelor, actelor aditionale cu Autoritatile Contractante, partenerii, subcontractantii, expertii pe contracte;
    • Foarte buna cunoastere a legislatiei in domeniul comercial, domeniul constructiilor, domeniul financiar
    • Cunoștințe in drept civil, comercial și dreptul muncii
    Descrierea jobului
    • Analizarea și întocmirea contractelor între companie și clienti/furnizori
    • Acordarea de sprijin juridic, in orice situatie necesara in cadrul companiei;
    • Verificarea actualizarilor legislative si transmiterea noutatilor catre persoanele interesate din cadrul echipei
    • Intocmirea contractelor de vanzare, furnizare, inchiriere, prestari servicii etc
    • Preluarea înregistrarea și arhivarea documentelor
    Aptitudini:
    • Gandire strategica si organizationala;
    • Cunostinte avansate in Word, Excel
    • Bune capacitati de negociere;
    • Abilitati de comunicare si relationare;
    • Spirit de echipa, orientat catre rezultate.
    Ce oferim
    • Un mediu de lucru modern şi dinamic;
    • Integrarea intr-o echipa tanara si performanta
    • Condiţii foarte bune de lucru;
    • Salariu motivant;
    • Asigurare medicala privata.
    De la înființare din 2012 și până în prezent, compania romano-germana IBB Holding a dezvoltat o reputație solidă în industria de construcții din Germania, oferind servicii de înaltă calitate din întreaga gamă de operațiuni și management, necesare implementării lucrărilor de construcții de mare complexitate, precum execuția de construcții civile și industriale, lucrări de săpături și terasamente, execuție de drumuri, poduri și autostrăzi. Din 2021 IBB Holding a intrat in top 100 companii de constructii din Romania.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,