Logistic Representative Cluj

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile BAT Romania active.

Vezi toate job-urile Logistic Representative Cluj active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: BAT Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 25.09.2022

    Perioada contractuala: 6 luni, cu posibilitate de prelungire pe perioada nedeterminata

    Cerinte:

    • Abilitati de comunicare, negociere;
    • Spirit de organizare;
    • Spirit de echipa;
    • Orientarea spre consumator;
    • Onestitate si etica;
    • Sa nu aiba antecedente penale;
    • Permis de conducere categoria B - cu o vechime de cel putin doi ani;
    • Studii medii.

    Responsabilitati:
    • Sa atinga obiectivele de acoperire teritoriu, frecventa de vizitare, incasare;
    • Sa gestioneze corect marfa si banii incasati de la clientii BAT in conformitate cu legile in vigoare si cu politicile companiei;
    • Sa respecte rutele zilnice stabilite de seful ierarhnic si/sau organizatia de Supply Chain;
    • Sa ridice si sa predea in lucru retururile de produse de la clienti;
    • Sa completeze corect actele si documentele de plata, in conformitate cu reglementarile legale.
    • Emite facturi comerciale, incaseaza bani si ii depune la sfarsitul fiecarei zile conform informarilor primite de la managementul companiei, pe baza unui raport de incasari;
    • Sa raspunda de stocul de marfa incarcat in masina, atat cantitativ cat si valoric, de banii incasati de la clientii BAT si de documentele de plata primite;
    • Sa mentina, sa actualizeze si sa introduca in sistem cu maxima acuratete informatiile aferente sarcinilor de care raspunde;
    • Sa foloseasca resursele si echipamentele companiei eficient si in siguranta.
    • Sa respecte procedurile de siguranta si securitate; sa foloseasca in timpul programului de lucru echipamentele de securitate din dotare.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre BAT Romania . Consultati Politica de procesare a datelor personale a BAT Romania >>

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    Vezi job-uri similare (10)