Area Sales Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Integra HR active.

Vezi toate job-urile Area Sales Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Integra HR
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Cluj Napoca
  • Zalau
  • Actualizat la: 25.09.2022

    Integra HR este o altfel de companie de consultanta HR. Suntem aici pentru a gasi omul potrivit la locul potrivit, la momentul potrivit

    Cerinte

    Studii superioare;

    Cunostinte de Project management (deschidere magazine in Cluj, Bucuresti si Iasi);

    Cunostinte de Operare PC (avansat);

    Comunicare in limba Engleza (nivel mediu);

    Permis de conducere (categoria B).

    Experienta ta de munca cuprinde :

    Experiente cu rezultate semnificative in vanzari B2B;

    Experienta in atingerea obiectivelor de business alaturi de echipe coordonate;

    Experienta in gestionarea mai multor locatii si/sau responsabil de lansari de locatii;

    Experienta in companii de nivel mediu si/sau start-up (este apreciata);

    Responsabilitati

    Contactezi clienti din portofoliul existent in vederea atingerii targetului de vanzari;

    Identifici noi potentiali clienti și dezvolti portofoliul de clienti B2B;

    Intreprinzi masuri, reajustezi obiectivele pentru atingerea targetelor si KPI (daca este cazul);

    Realizezi managementul de proiect pentru lansarea noilor locatii (formezi echipa, organizezi logistic lansarea, stabilesti si monitorizezi obiectivele de vanzari pe locatii etc);

    Realizezi analize, rapoarte privind piata de profil si competitia;

    Beneficii:

    Pachet financiar (salariu, bonusuri de performanta, tichete de masa, buget pentru dezvoltare profesionala);

    Instrumente de lucru necesare: laptop, telefon, masina de serviciu;

    Alte beneficii contextuale: autonomie in decizii; parte a unei echipe de management operational performant in promovarea unui brand validat premium.

    Clientul nostru este Alien Surface, o companie care produce folie de protectie premium.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Brasov, Ilfov,

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (358)