Ajutor de bucatar

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Morgan Sol active.

Vezi toate job-urile Ajutor de bucatar active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: Morgan Sol
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.11.2022

    Companie de recrutare infiintata in 2007, in Bucuresti, Morgan Sol si-a propus de la bun inceput sa duca serviciile de resurse umane furnizate la un nivel remarcabil de acuratete si profesionalism. Astazi, furnizam consultanta, calculam salariile, administram personalul, recrutam pentru companii importante din foarte diverse domenii de activitate: financiar (leasing si recuperari de creante), imobiliar, agribusiness, media si publicitate, automatizari industriale, comert, curierat, reciclare, edituri, federatii sindicale, etc.

    Cerinte

    Cerințe:
    Experienta in domeniu
    Să poată lucra in echipa
    Respect fata de colegi si de locul sau de munca

    Responsabilitati

    Responsabilități:
    Pregatirea preparatelor conform retetelor
    Primirea materiei prime si aranjarea în spatiile predestinate
    Mentinerea curateniei la bancul de lucru si in bucatarie
    Folosirea cu grija a aparatelor profesionale din bucatarie
    Pastrarea normelor de igiena si siguranta alimentara.

    Firma are disponibil 1 post.

    Locatie: Bucuresti.

    ANEXIM COM SRL are ca obiect de activitatea: Restaurante si alte activitati de servicii de alimentatie

    Alte informatii

    Condiții de lucru:
    Echipă tanara si dinamica
    Bucatarie dotata cu aparate profesionale
    Ingrediente de calitate si proaspete
    Echipament profesional
    Bonusuri in functie de implicare si performanta
    Posibilitarea decontarii de cursuri si specializari

    BUCURESTI, Craiova,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (7)