Recrutam line feeder

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Recrutam line feeder active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 02.02.2023

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - Candidatul ideal este tanar, dornic sa lucreze intr-un mediu dinamic.

    - Studii medii (minim 8 clase).

    - Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi.

    - Experienta pe un post similar constituie avantaj. (se ofera instruire la locul de munca).

    - Indemanare.

    - Operativitate, seriozitate.

    - Spirit de observatie, atentie.

    Responsabilitati

    - Transportul pieselor semifinite de la o statie SAP la alta conform fluxului indicat de eticheta SAP.

    - Transportul cutiilor interne sau externe in/din fiecare sector.

    - Transportul materiei prime necesara catre fiecare sector.

    - Incarcarea masinilor cu materie prima si curatarea resturilor ramase in urma proceselor de productie.

    Alte informatii

    Beneficii

    - Salariu negociabil incepand de la 3200 lei brut.

    - Tichete de masa de 30 lei.

    - Transport asigurat.

    - Plata orelor suplimentare cu 200%.

    - Spor de noapte 25%.

    - Tichete cadou si diferite prime.

    - Subventie la cantina.

    - Abonament servicii medicale private.

    Brasov,

    Brasov,

    Brasov,

    Vezi job-uri similare (12)