Operator debitare si cantuire

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 23.09.2022

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    • Persoana serioasa, cu abilitati tehnice si atentie la detalii.
    • Disponibilitate pentru program de lucru in 2 schimburi.
    • Experienta pe o pozitie asemanatoare.

    Responsabilitati

    • Asigura functionarea continua si optimizata a masinilor de debitare si cantuire.
    • Preia comenzile optimizate si verifica daca acestea au fost intocmite corect.
    • Verifica cu atentie calitatea materialului pentru taiat si cantuit si se asigura ca nu prezinta defecte.
    • Manipuleaza cu atentie materialele pentru a nu le deteriora.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Salariu de incadrare 5299 lei brut, corelat in functie de experienta.
    • Bonus de performanta lunar.
    • Abonament medical la o clinica privata.
    • Transport asigurat din Timisoara.