Lacatus Montator

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile CER Cleaning Equipment active.

Vezi toate job-urile Lacatus Montator active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: CER Cleaning Equipment
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Curtea de Arges
  • Actualizat la: 17.05.2023

    CER CLEANIG EQUIPMENT, filiala de producție a grupului Kärcher, din Curtea de Argeș. Fabrica CER Cleaning Equipment înfi­ințață înca din anul 2006, la Curtea de Argeș.

    Cerinte

    Atentie la detalii, indemanare;
    Abilitati minime de operare PC;
    Cunoastere cititului si intelegerea instructiunilor de lucru;
    Rigurozitate;
    Capacitate de munca si perseverenta.

    Responsabilitati

    Aplicarea procedurilor (instructiuni de lucru: calitate, productie si securitate);
    Asigurarea calitatii produselor fabricat: autocontrol, oprire la primul defect;
    Documentarea productiei cu scopul de a asigura traiectoria produselor (in functie de posturi);
    Emiterea de idei de imbunatatire si implicarea in realizarea acestora;
    Citeste si retine informatiile de pe panourile speciale (INFO) privind note de informare, atentionari, informatii utile.

    Alte informatii

    Pachet salarial motivant

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Ghimbav,

    Vezi job-uri similare (336)