Consilier vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Prohuman active.

Vezi toate job-urile Consilier vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Prohuman
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 09.09.2022

    With over 25 years of experience on the Romanian HR market, PROHUMAN APT (former APT Resources & Services) is the one of the biggest players in the industry, a force concentration evenly deployed across different specialties. Having approximate 4000 employees (mostly higher educated) in BPO and temporary work assignments, as of 2021, PROHUMAN APT ranks in the Top 3 HR providers in Romania.

    Cerinte

    Candidatul ideal:

    -Experiență în vânzarea produselor de mobilier de birou constituie un real avantaj;
    -Cunoștințe de Microsoft Office( Word, Excel, Outlook);
    -Limba engleza (nivel mediu);
    -Excelente abilități de comunicare și negociere;
    -Orientare către client, empatie;
    -Spirit de echipă;
    -Atitudine pozitivă și spirit de inițiativă.

    Responsabilitati

    -Consilierea clienților in showroom;
    -Promovarea, prezentarea si vanzarea produselor de mobilier de birou;
    -Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
    -Participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora;
    -Stabilirea si participarea la intalnirile cu clientii;
    -Propune conducerii solutii de imbunatatire a activitatii si transmite mesajele primite de la client;
    -Participa activ la rezolvarea sarcinilor echipei.

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca, Oradea, Sibiu,

    Cluj Napoca, Floresti,

    Vezi job-uri similare (12)