ȘEF PRODUCȚIE

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FlexiWork Recruitment active.

Vezi toate job-urile ȘEF PRODUCȚIE active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: FlexiWork Recruitment
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 12.10.2022

    FlexiWork Recruitment oferă servicii de recrutare personal, indiferent de de domeniul de activitate și specificul companiei partenere. Echipa noastră pune pasiune în fiecare proiect, se implică în cultura organizațională pentru a descoperi valorile companiei și devin parte din misiunea acesteia. Ne place să inovăm, să adoptăm cele mai bune și nebune strategii de atragere a candidaților potriviți și mai ales ne place să reușim să ne atingem obiectivele.
    Credem în oameni, în forța nemărginită a resursei umane și ne dorim să te cunoaștem, să descoperim împreună valoarea adăugată pe care o poți aduce în cadrul unui proiect. Your dream is our dream.

    Cerinte

    𝐂𝐄𝐑𝐈𝐍𝐓̦𝐄:
    - Experiență anterioară în fabrici sau producție mobilier la comandă;
    - Studii medii sau superioare, preferabil în domenii tehnice;
    - Cunostinte tehnice: Ms Office, SAP;
    - Alte calități necesare: sociabilitate, perseverență, organizare și atenție la detalii;
    - Cunoștințe de limba Engleza- nivel Mediu.

    Responsabilitati

    𝐑𝐄𝐒𝐏𝐎𝐍𝐒𝐀𝐁𝐈𝐋𝐈𝐓𝐀̆𝐓̦𝐈:
    - Preluare comenzi;
    - Urmărire comenzi;
    - Organizarea producției din punct de vedere al ordinii comenzilor și a priorităților;
    - Alte activități administrative;
    - Menținerea relației cu angajații companiei.

    Alte informatii

    𝐁𝐄𝐍𝐄𝐅𝐈𝐂𝐈𝐈:
    - Salariu între 4500 - 5000 lei Net;
    - Contract perioadă nedeterminată cu 3 luni probă;
    - Program: 1 schimb: 08:00 - 16:30.

    Brasov,

    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Vezi job-uri similare (22)