Recrutor HR București

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Intermann active.

Vezi toate job-urile Recrutor HR București active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: Intermann
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.11.2022

    INTERMANN este o companie de elita in recrutarea fortei de munca. Avem cele mai avantajoase locuri de munca in toate domeniile de activitate, cum ar fi constructii, logistica, trasport. Avem agenti in Franta, Romania si celelalte tari europene. Grile de salarizare foarte avantajoase si conditii de munca la cel mai bun nivel.

    Cerinte

    Salariu motivant 3500 Ron
    Bonus de performanta
    Telefon mobil.
    Laptop.

    Responsabilitati

    Prioritizarea importanței apelurilor telefonice.
    Spirit de inițiativă.
    Abilitatea de a lucra sub presiune, dinamism.
    Rigurozitate.
    Bune cunoștințe în cunoașterea programelor standard de birou
    Bune abilități interpersonale.
    Seriozitate
    Cursivitate in discursul telefonic

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Remote