Proiectant mobilier

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Prohuman active.

Vezi toate job-urile Proiectant mobilier active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Arhitectura - Design - Proiectare active pe Hipo.ro

Angajator: Prohuman
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 04.09.2022

    With over 25 years of experience on the Romanian HR market, PROHUMAN APT (former APT Resources & Services) is the one of the biggest players in the industry, a force concentration evenly deployed across different specialties. Having approximate 4000 employees (mostly higher educated) in BPO and temporary work assignments, as of 2021, PROHUMAN APT ranks in the Top 3 HR providers in Romania.

    Cerinte

    -Studii superioare tehnice (inginerie, arhitectura si design, etc);
    -Experienta in proiectare mobila;
    -Cunostinte AutoCad 3D (programul IMOS reprezinta mare avantaj);
    -Cunostinte generale PC: Ms Office;
    -Engleza nivel mediu;
    -Persoana motivata, pro-activa si pozitiva;
    -Persoana organizata, cu initiativa si spirt de lucru in echipa;
    -Persoana adaptabila si flexibila.

    Responsabilitati

    -Conceperea si proiectarea mobilierului;
    -Consilierea si realizarea masuratorilor specifice;
    -Utilizarea programului IMOS pentru realizarea desenelor de executie;
    -Intocmirea necesarului de materiale si a rapoartelor cantitative;
    -Realizarea calculului de suprafete al reperelor trimise spre finisare;
    -Lansarea in productie a comenzilor si urmarirea acestora in procesul de fabricatie;
    -Verificarea calitatii produselor si asigurarea consultantei tehnice personalului implicat in procesul de productie;
    -Redactarea fiselor de productie, optimizari pentru debitare;
    -Proiectare pentru MDF, PAL, folosind solutii cu accesorii BLUM, HAFELE, GRASS, HETTICH si Egger, alte marci cunoscute;

    Alte informatii

    Se ofera:

    -Salariu fix, negociabil conform experientei;
    -Bonus din valoarea proiectelor realizate;
    -Tichete de masa de 20 lei/zi;
    -Prime de Paste si de Craciun;
    -Contract nedeterminat.

    Timisoara,