Electrician

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile PPC Energy Services active.

Vezi toate job-urile Electrician active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: PPC Energy Services
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Tulcea
  • Actualizat la: 03.09.2022

    PPC este liderul pieței de energie în Europa de Sud-Est. Produce, distribuie și furnizează energie electrică, precum și produse și servicii energetice avansate în Grecia, România și Macedonia de Nord.

    Cerinte

    Companie: E- Distributie Dobrogea
    Locatie: Regiunea Operationala Dobrogea/ UT Tulcea/FL Babadag
    Forma contractului individual de munca: Perioada determinata de 2 ani, cu posibilitatea de prelungire, prin intermediului partenerului nostru de leasing HUMANGEST.

    Competente profesionale si tehnice necesare:

    Studii medii, liceu profil energetic sau electrotehnic/ scoala tehnica
    profil electrotehnica;
    Instalatii electrice de distributie a energiei electrice;
    Legislatie de securitate si sanatate in munca si situatii
    de urgenta;
    Standardul OHSAS 18001;
    Autorizare ANRE
    Cunostinte pachet Office - obligatoriu;
    Apt lucru la inaltime;
    Permis auto.

    Soft skills:

    Comunicare;
    Metodologia Agile;
    Atentie distributiva;
    Capacitate de analiza si sinteza;
    Responsabilitate decizionala;
    Capacitate de comunicare, spirit de discernamant in situatii critice;
    Adaptare rapida la situatii noi, stabilitate emotionala

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    Efectuarea de manevre in instalatiile de MT si JT;
    Depistarea si remedierea defectelor in instalatiile MT si JT;
    Executa lucrari de mentenanta in instalatiile de MT si JT.

    Alte informatii

    Ce avem de oferit:

    Fiți parte din revoluția tranziției energetice: faceți posibilă electrificarea curata. Veti avea sansa sa faceți parte din familia Enel Group, Enel fiind una dintre cele mai importante companii de Utilități din lume.
    Reduceri pentru servicii medicale;
    Program de integrare intr-o echipa profesionala, tanara si dinamica;
    Oportunitati de dezvoltare profesionala reala;
    Mediu de lucru international;
    Zile libere (Craciun, Paste, Zi de nastere, Ziua Energeticianului);
    Oferte speciale pentru angajatii nostri din partea colaboratorilor nostri;
    O structura multinationala in care poti construi o cariera;
    Abonament Bookster.

    Ce altceva trebuie sa stii?
    Va informam ca toate aplicatiile primite vor fi tratate cu confidentialitate. Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrate in baza de date Enel pentru o perioada nu mai mare de un an.
    Grupul ENEL e o companie multigenerationala, caracterizata de valorile diversitatii si incluziunii. Indiferent de varsta, etnie, gen sau dizabilitate, aici vei gasi tot sprijinul de care ai nevoie pentru a te adapta si a obtine performanta. Pentru ca in ENEL, diferentele devin oportunitati!

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre PPC Energy Services. Consultati Politica de procesare a datelor personale a PPC Energy Services >>

    Aplica fara CV
    Remote

    Aplica fara CV
    Bacau,

    Cluj Napoca,

    Vezi job-uri similare (466)