Brand & Sales Consultant, Electrocasnice, București

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile DARE active.

Vezi toate job-urile Brand & Sales Consultant, Electrocasnice, București active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: DARE
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.09.2022

       DARE (Development Advice & Resources) is a consultancy company with a focus on helping organizations realize the potential in their people and on helping people discovering their talents. Services are organized into four areas: People Strategy; Organizational Performance; Talent Management; Adoption and Change Management Execution.

    Cerinte

    Experiență în vânzări și capacitatea de a comunica eficient;
    Atitudine pozitivă, gestionezi cu profesionalism solicitările din partea clienților;
    Studii superioare;
    Abilități PC și cunoștințe medii de limba engleză;
    Comunicare foarte bună, abilități de prezentare.

    Responsabilitati

    Consilierea și vânzarea de aparatură electrocasnică și accesorii/consumabile premium; Acordarea de consultanță clienților în amenajarea bucătăriei;
    Oferirea informațiilor tehnice și comerciale clienților (beneficiezi de training de minim o lună astfel încât să te simți confortabil atunci când ai o discuție despre produse); Acordarea asistenței post- vânzare clienților: livrare, recepție etc.

    Alte informatii

    Salariu motivant, competitiv, aliniat pieței;
    Bonus în funcție de performanță;
    Tichete de masă;
    Tichete cadou de sărbători;
    Al treisprezecelea salariu;
    Tichete de vacanță;
    Servicii medicale;
    Decont transport;
    Plan de carieră;
    Bonus de senioritate;
    Etc.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (230)