Logistic Representative Bucuresti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile BAT Romania active.

Vezi toate job-urile Logistic Representative Bucuresti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: BAT Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 31.08.2022
    Remote work: On-site

    Cerinte:

    • Abilitati de comunicare, negociere;
    • Spirit de organizare;
    • Spirit de echipa;
    • Orientarea spre consumator;
    • Onestitate si etica;
    • Sa nu aiba antecedente penale;
    • Permis de conducere categoria B - cu o vechime de cel putin doi ani;
    • Studii medii.

    Responsabilitati:
    • Sa atinga obiectivele de acoperire teritoriu, frecventa de vizitare, incasare;
    • Sa gestioneze corect marfa si banii incasati de la clientii BAT in conformitate cu legile in vigoare si cu politicile companiei;
    • Sa respecte rutele zilnice stabilite de seful ierarhnic si/sau organizatia de Supply Chain;
    • Sa ridice si sa predea in lucru retururile de produse de la clienti;
    • Sa completeze corect actele si documentele de plata, in conformitate cu reglementarile legale.
    • Emite facturi comerciale, incaseaza bani si ii depune la sfarsitul fiecarei zile conform informarilor primite de la managementul companiei, pe baza unui raport de incasari;
    • Sa raspunda de stocul de marfa incarcat in masina, atat cantitativ cat si valoric, de banii incasati de la clientii BAT si de documentele de plata primite;
    • Sa mentina, sa actualizeze si sa introduca in sistem cu maxima acuratete informatiile aferente sarcinilor de care raspunde;
    • Sa foloseasca resursele si echipamentele companiei eficient si in siguranta.
    • Sa respecte procedurile de siguranta si securitate; sa foloseasca in timpul programului de lucru echipamentele de securitate din dotare.
    Descrierea companiei With more than 100 years heritage in tobacco manufacturing, British American Tobacco - producer of Dunhill, Vogue, Kent, Pall Mall and Viceroy cigarettes - is the world’s most international tobacco group and the leader of the Romanian cigarette market. Since the first day in, all initiatives at British American Tobacco Romania have been driven by a commitment to become the most accepted and preferred business amongst our stakeholders – consumers and business partners, as well as authorities and communities in which operates. As one of the world's leading companies, we offer you the opportunity to develop your professional skills and significantly enhance your career prospects. BRING YOUR DIFFERENCE!

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre BAT Romania . Consultati Politica de procesare a datelor personale a BAT Romania >>

    Aplica fara CV
    4700 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (67)