Replenishment Specialist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Help Net Farma active.

Vezi toate job-urile Replenishment Specialist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Help Net Farma
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Balotesti
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.09.2022

    Help Net este organizația care știe că succesul depinde în primul rând de oamenii pe care îi are și de calitatea serviciilor oferite pacienților.
    În echipa Help Net, valorile care ne ghidează sunt: ​​respect, inițiativă, încredere și responsabilitate. Dacă te identifici cu aceste valori și crezi în Bine, te asteptăm in echipa Help Net.

    Vino la Bine! Construiește-ți o carieră din a face bine!

    Cerinte

    • Minimum 2 ani experienta in urmarirea operatiunilor de aprovizionare cu marfa si in urmarirea si gestionarea clauzelor contractuale legate de stoc si livrare;
    • Studii superioare finalizate, avantaj domeniul economic;
    • Cunoșterea specificului pieței farma constituie un avantaj;
    • Utilizator experimentat MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
    • Cunoștințe de limba engleza, nivel mediu;
    • Gandire analitica, rezolvarea problemelor, luarea deciziilor, lucru in echipa.

    Responsabilitati

    • Intocmeste saptamanal analiza de comanda pentru fiecare furnizor conform programarii de comenzi stabilite;
    • Lanseaza comenzile catre furnizori si le urmareste pana la introducerea marfii in gestiune;
    • Verifica documentele de livrare si semnaleaza furnizorului orice reclamatie cantitativa;
    • Monitorizeaza respectarea termenelor de livrare a produselor comandate, penalizari etc.;
    • Urmareste atingerea targetului de achizitii stabilit prin contract pentru obtinerea discounturilor aferente;
    • Urmareste respectarea clauzelor contractuale privind incadrarea in timp a livrarii si termenele de valabilitate ale produselor;
    • Mentine corespondenta cu furnizorii cu privire la conditiile de livrare.

    Alte informatii

    • Programe de dezvoltare profesionala;
    • Abonament la clinica medicala private;
    • Asigurare de viata de grup;
    • Card de fidelitate cu discounturi speciale în Farmaciile Help Net;
    • Biblioteca Bookster;
    • Tichete cadou – Paste si Craciun;
    • Zi libera platita pentru ziua de nastere;
    • Discount-uri în baza parteneriatelor încheiate cu furnizori de servicii/produse;
    • Work from home.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (39)