INGINER CONTROLUL CALITĂȚII

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IBB Holding active.

Vezi toate job-urile INGINER CONTROLUL CALITĂȚII active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Angajator: IBB Holding
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.07.2023
    Remote work: On-site

    Cerinte

    • Absolvent facultatea de construcții (CFDP de preferat);
    • Experiența în domeniul controlului calitatii in constructii constituie avantaj;
    • Persoana activă, bine organizată;
    • Permis de conducere;
    • Experiență minim 3 ani pe o poziție similară
    Responsabilitati
    • Întocmire Plan Calitate, PCCVI, PTE; implementarea și verificarea respectării lor pe șantier, în colaborare cu QM, șef de șantier și RTE;
    • Verificare execuție lucrări în concordanță cu cerințele beneficiarului și legislația/standardele aplicabile în domeniu;
    • Răspunde de conformitatea cărților tehnice de construcție întocmite;
    • Participarea la fazele determinante și la recepția la terminarea lucrărilor/finală a lucrărilor.
    Oferta
    • Pachet salarial motivant;
    • Stabilitate;
    • Dezvoltare într-o echipă tânără și dinamică.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    4200 - 4400 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (8)