Asistent Manager (Easybox Team)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Sameday Courier active.

Vezi toate job-urile Asistent Manager (Easybox Team) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Sameday Courier
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.10.2022

    We entered the deliveries field in 2007, and now we are one of the main players on the Romanian market. By massively investing in technology, we have become one of the most trusted companies with the highest accelerated growth.

    Our entrepreneurial view and culture are strongly tied to innovation, to the desire to evolve and develop. That is why we provide our young, determined team a pleasant and dynamic work environment, as well as all the required support so that each of us and all together can enjoy a harmonious growth and become better every day.

    Cerinte

    Ce ar trebui sa ai?

    Experienta de lucru de minim 6 luni;
    Studii superioare finalizate;
    Experienta in domeniul imobiliar (reprezinta avantaj);
    Cunostinte avansate utilizare PC (inclusiv pachet MS Office);
    Experienta in negocierea/redactarea de contracte (reprezinta avantaj);
    Abilitati de organizare si prioritizare a sarcinilor;
    Foarte bune abilitati de comunicare si atentie la detalii;
    Dorinta de dezvoltare pe termen lung.

    Responsabilitati

    Ce ar trebui sa faci?

    Sa mentii o relatie cordiala si foarte buna cu echipa si membrii echipelor cu care interactionezi, bazata pe amabilitate, onestitate si proactivitate;
    Sa fii activ in cadrul echipei din care faci parte;
    Sa raspunzi in fata superioului direct pentru activitatea desfasurata;
    Sa verifici, stampilezi, redactezi, printezi contracte si acte aditionale si sa asiguri flow-ul de semnaturi pentru acestea;
    Sa scaneazi contractele semnate si le distribuie pe email colegilor;
    Sa completezi in lista lockere;
    Sa intocmesti AWB-uri si sa expediezi documente;
    Sa trimiti AWB-urile pe email catre colegi pentru urmarirea acestora;
    Sa scanezi contractele semnate de ambele parti si le trimiti pe email catre departamentul juridic spre arhivare si centralizare;
    Sa completezi date in centralizator;
    Sa actualizezi baza de date a contractelor de inchiriere pe serverul unitatii;
    Sa raportezi zilnic contractele, extrasele si statusul acestora din centralizator catre departamentul financiar si catre alte departamente (unde e nevoie);
    Sa arhivezi chitante;
    Sa intocmesti deconturi.

    Alte informatii

    Cu ce vine jobul la pachet?

    Un pachet salarial motivant pe bune;
    Traininguri de specialitate;
    Laptop, telefon de serviciu;
    Abonament pentru servicii medicale
    Program de lucru: L-V (09:00 - 18:00), partial remote.

    Punct de lucru: str. Gara Herastrau, nr., GlobalWorth Square, sector 2 (Pipera).

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    4000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (60)