Inginer TOPOGRAFIE SI CADASTRU

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile VENTOR Grup Consulting active.

Vezi toate job-urile Inginer TOPOGRAFIE SI CADASTRU active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: VENTOR Grup Consulting
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Voluntari
  • Actualizat la: 11.04.2023

    VENTOR Grup Consulting este o companie de proiectare, ce activeaza in domeniul infrastructurii rutiere si al constructiilor civile.

    Serviciile oferite de VENTOR Grup Consulting acopera  o paleta variata de domenii de activitate, atat pentru sectorul public, cat si pentru cel privat, si este acreditata ISO 9001 si ISO 14001.

    Cerinte

    Studii superioare finalizate specializarea Cadastru – Geodezie - Topografie ;
    Cunostinte solide de lucru in mediu CAD (Autocad/Zwcad/Progecad etc.) si cunstinte Microsoft OFFICE (Word, EXCEL)
    Cunoasterea legislatiei in domeniu;
    Experiență în utilizarea sistemului GPS și echipamentelor specifice de măsurare terenuri ;
    Disponibilitate de a munci intr-un mediu dinamic;
    Atentie la detalii si abilitati foarte bune de organizare;
    Constituie un avantaj cunoasterea programelor GIS;
    Consituie un avantaj autorizarea ANCPI.

    Responsabilitati

    Executa masuratori topo-cadastrale si realizeaza prelucrarea acestora;
    Intocmeste documentatii topografice si cadastrale.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Colectiv de munca tanar si dinamic;
    Contract de munca, salariu fix si bonusuri/prime in functie de realizari si predari la termen
    Decontare combustibil auto sau orice alt mijloc de transport
    Telefon

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (98)