Operator fabricare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SalesConsulting active.

Vezi toate job-urile Operator fabricare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: SalesConsulting
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 23.08.2022

    Sales Consulting activates on the HR market since 1998, having a national coverage in several areas of expertise: recruiting and selection assessment center HR market mapping/due diligence projects, personnel leasing, payroll.

    Sales Consulting has 2 fully operational branches: Cluj-Napoca (also the head-office) and Bucharest.
    We are developing various projects (Recruitment, Training and Consultancy) in some of the most varied type of industries:
    - AUTOMOTIVE/PRODUCTION/ENGINEERING (Specialists and Middle & Top Management positions)
    - OUTSOURCING (BPO/SSC/CC)
    - IT & C (C++, C#, .NET, Java, Linux etc)
    - FMCG (sales & purchasing positions; all levels)
    - PHARMA (all levels)

    Cerinte

    - Studii medii (liceu sau scoală profesională) – calificarea sau experiența în muncă constituie un avantaj;
    - Cunoștințe și abilități de operare pe calculator;
    - Bune abilitați de comunicare și de lucru în echipa, spirit de inițiativă și abilități de învățare;
    - Capacitate de adaptare rapidă la solicitările specifice postului;
    - Disponibilitatea de a lucra în schimburi (3 schimburi) și în program de tură continuă;
    - Corectitudine și seriozitate;
    - Disponibil de a efectua muncă fizică normală.

    Responsabilitati

    - Activitățile de control și autocontrol ale procesului sunt efectuate corespunzător;
    - Exploatarea optimă a echipamentelor și utilajelor pentru desfășurarea în conditii normale a procesului tehnologic;
    - Urmărește încadrarea parametrilor cantitativi/calitativi ai procesului și ai produsului conform specificațiilor prescrise;
    - Comunică eficient cu echipa și coordonatorii de schimb, informandu-se reciproc asupra modificărilor, problemelor apărute.

    Alte informatii

    Pachet oferit:
    • contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
    • servicii medicale suplimentare, asigurare medicala, de viata si invaliditate;
    • salariu motivant și majorări salariale periodice în funcție de performanță și competențe;
    • bonus de performanță după a doua lună de angajare;
    • primă de vacanță, primă de Paști și primă de Crăciun;
    • ore suplimentare plătite dublu;
    • tichete de masă;
    • tichete cadou de Paști, 15 august și Crăciun;
    • bonusuri pentru evenimente în familie.

    Timisoara,

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (20)