Specialist modelare 3D în Revit (f/m/d)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FlexiWork Recruitment active.

Vezi toate job-urile Specialist modelare 3D în Revit (f/m/d) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Arhitectura - Design - Proiectare active pe Hipo.ro

Angajator: FlexiWork Recruitment
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 10.12.2022

    FlexiWork Recruitment oferă servicii de recrutare personal, indiferent de de domeniul de activitate și specificul companiei partenere. Echipa noastră pune pasiune în fiecare proiect, se implică în cultura organizațională pentru a descoperi valorile companiei și devin parte din misiunea acesteia. Ne place să inovăm, să adoptăm cele mai bune și nebune strategii de atragere a candidaților potriviți și mai ales ne place să reușim să ne atingem obiectivele.
    Credem în oameni, în forța nemărginită a resursei umane și ne dorim să te cunoaștem, să descoperim împreună valoarea adăugată pe care o poți aduce în cadrul unui proiect. Your dream is our dream.

    Cerinte

    BENEFICII:

    - Salariu - de la 6.000 lei net
    - Tichete de masă în valoare de 400 de lei (după perioada de probă)
    - Bonus de performanță bianual de 50% din salariul tău lunar dacă ești evaluat la Peste așteptări

    Responsabilitati

    RESPONSABILITĂȚI:

    1. Asigură calitatea corespunzătoare cerințelor fiecărui Client, pentru toate proiectele, în termenul agreat;
    2. Să asigure suport tehnic pentru toți membrii echipei 3D astfel încât să nu existe întârzieri ale predării proiectelor/părți ale proiectelor din acest motiv;

    3. Să asigure training echipei de 3D, conform planning ului anual de formare agreat;
    4. Să îmbunătățească constant procesele și procedurile de lucru interne pe modelare 3D și acolo unde nu există proceduri și/sau procese, să le creeze;
    5. Să garanteze corectitudinea estimărilor de timp pentru realizarea proiectelor, estimări realizate împreună cu membrii echipei 3D și Project Manager ul companiei;
    6. Să realizeze modelare 3D utilizând soft urile specializate Autocad și Revit, conform procedurilor de lucru interne și parametrilor transmiși de Client: introducere nor de puncte, prelucrare nor și extragere date, secționare nor, desenare planuri 2D peste secțiuni prin norul de puncte, cotare, reprezentare grafică a elementelor clădirilor, măsurare suprafețe, numerotare elemente, notare destinație încăperi, realizare cote de nivel și a înălțimilor parapeților etc., creare de familii de obiecte pentru uși, ferestre, obiecte de decorațiuni etc., să plaseze/deseneze conductele sau alte instalații (după caz) folosind familii de obiecte din librăria Revit, plasare tâmplării etc.

    Evaluarea ta de performanța va include nivelul de respectare a standardului de calitate a desenelor 3D realizate, în termenul asumat, precum și nivelul de satisfacție globală a Clientului pentru care ai realizat desenele 3D și nivelul de satisfacție globală a echipei pentru care vei oferi suportul tehnic/training ul.

    Aplica fara CV
    Brasov,