Director Magazin - Hervis Sf Gheorghe

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Hervis Sports active.

Vezi toate job-urile Director Magazin - Hervis Sf Gheorghe active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Hervis Sports
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Manager
    Orase:
  • Sfantu Gheorghe
  • Actualizat la: 05.08.2022

    Hervis Sports este unul dintre cei mai mari comercianti de articole si echipamente sportive din Europa, de origine austriaca, cu peste 170 de filiale in Austria, Cehia, Slovenia, Croatia, Ungaria, Romania si Germania.

    Cerinte

    Esti o persoana comunicativa, organizata si ai abilitati de leader?
    Esti motivat spre imbunatatirea rezultatelor si obtinerea performantei?
    Daca raspunsul este "DA", atunci asteptam sa ne cunoastem!

    Ne dorim ca viitorul nostru coleg/viitoarea noastra colega sa aiba urmatoarele competente tehnice:

    Experienta relevanta intr-o pozitie similara, preferabil in coordonarea unei echipe dе vanzari in retail - OBLIGATORIU!
    Cunostinte solide despre produse dе specialitate, tehnici dе vanzare, negociere si managementul echipei;
    Capaciatatea dе a motiva echipa in depasirea targetelor.

    Responsabilitati

    Misiuneа unui director dе magazin Hervis:

    Participа intеns si аctiv lа realizareа obiеctivеlor calitativе, dar si cantitativе si la аtingеreа tаrgеtului de vanzari;
    Dezvolta, coordoneaza si motiveaza echipa din subordine in vederea atingerii obiectivelor de vanzari;
    Promoveaza si comercializeaza produse de specialitate, alaturi de echipa pe care o coordoneaza.

    Alte informatii

    Ce oferim noi:

    Pachet salarial - format din salariu fix competitiv, bonuri de masa si bonusuri din vanzari corelat cu performanata magazinului;
    Programe de dezvoltare anuale.

    Sfantu Gheorghe,

    Vezi job-uri similare (8)