Recrutam operatori productie fara experienta

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 03.12.2022

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Minim 8 clase - obligatoriu;
    Experienta anterioara in productie - optional;
    Disponibilitatea pentru lucru în schimburi;
    Responsabilitate, seriozitate, implicare.
    Orice autorizatie/calificare detinuta prezinta avantaj (ex: ISCIR macaragiu)

    Responsabilitati

    Activitate de operator productie, in functie de sector, conform fișei postului. (montaj, injectare, lacuire, lustruire, etc.)

    Alte informatii

    Program de lucru full-time în 3 schimburi;
    Salarii incepand de la 3200 lei brut, negociabil in functie de experienta si post;
    Concedii conform legislației 25 zile/pe an;
    Tichete de masa in valoare de 30 Ron;
    Ore de noapte 25%;
    Ore suplimentare 200%;
    Diferite prime si tichete cadou;
    Transport asigurat - Brasov/Codlea/Zarnesti/Rasnov/Ungra/Fagaras plus alte zone din jurul Brasovului.