INGINER OFERTARE-DECONTARE- in construcții

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FlexiWork Recruitment active.

Vezi toate job-urile INGINER OFERTARE-DECONTARE- in construcții active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: FlexiWork Recruitment
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 07.11.2022

    FlexiWork Recruitment oferă servicii de recrutare personal, indiferent de de domeniul de activitate și specificul companiei partenere. Echipa noastră pune pasiune în fiecare proiect, se implică în cultura organizațională pentru a descoperi valorile companiei și devin parte din misiunea acesteia. Ne place să inovăm, să adoptăm cele mai bune și nebune strategii de atragere a candidaților potriviți și mai ales ne place să reușim să ne atingem obiectivele.
    Credem în oameni, în forța nemărginită a resursei umane și ne dorim să te cunoaștem, să descoperim împreună valoarea adăugată pe care o poți aduce în cadrul unui proiect. Your dream is our dream.

    Cerinte

    ⬅️CERINȚE:
    - Studii superioare - absolvent/ă Facultatea de Construcții /Instalații;
    - Experiență relevantă în domeniul construcțiilor (minim 2 ani);
    - Abilități operare PC – MS OFFICE: WORD, EXCEL;
    - Cunoaștere programe devize (WINDOC);
    - Abilități bune de comunicare;
    - Persoană organizată, atentă la detalii;
    - Experiență în licitații publice (SEAP);

    Responsabilitati

    ⬅️RESPONSABILITĂȚI:
    - Selectarea licitațiilor de pe platfoma SEAP, în baza experiențelor similare ;
    - Analizarea din punct de vedere tehnico-financiar, a licitației înainte de înscrieri;
    - Colaborare cu departamentul de achiziții pentru obținere de prețuri corecte și ferme, atât pentru materiale cât și pentru echipamente;
    - Întocmirea documentație din licitație (devize, eligibilitate ,propuneri tehnice);
    - Raspunde clarificărilor cerute în baza licitațiilor la care s-a participat;
    - Întocmirea graficelor de execuție conform cerințelor din licitație;
    - Realizarea situațiilor de lucrări în baza atașamentelor sau a datelor informaționale primite, după câștigarea licitației;
    - Întocmirea analizei după fiecare decontare cu rest de executat;
    - Întocmirea devizelor în vederea realizării notelor de renunțare sau a notelor de comandă suplimentare;

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Vezi job-uri similare (7)