Inspector Resurse Umane

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile KreativeHR active.

Vezi toate job-urile Inspector Resurse Umane active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: KreativeHR
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.07.2022

    Kreativehr este o agentie de recrutare si selectie, cu capital autohton! Strategia noastra este de a oferi prin pasiune, implicare și adaptabilitate, un plus pietei de resurse umane. Identificam specialistul potrivit, pentru partenerii nostri de business, acopering cele mai căutate industrii: Inginerie, Finanțe-Bănci, IT&C, Sales & Marketing, BPO/SSC.

    Cerinte

    •1-2 ani de experiență în administrarea de personal;
    •cunoștințe solide de legislația muncii;
    •bune cunoștințe de operare PC (în special Excel);
    •bună capacitate de organizare;
    •capacitate de a lucra în echipă;
    •capacitate de analiză.

    Responsabilitati

    • gestionarea dosarelor de personal și arhivarea corespunzătoare a documentelor aferente (contracte de muncă, acte adiționale), asigurând confidențialitatea datelor fiecărui salariat;
    • elaborarea deciziilor și a adeverințelor de vechime pentru desfacerea contractului de muncă;
    • redactarea documentelor specifice departamentului, la solicitarea angajaților;
    • verificarea lunară a pontajelor, pentru calculul salariilor;
    • efectuarea cercetărilor disciplinare;
    • introducerea datelor care se transmit în registrul electronic de evidență a angajaților (Revisal), în conformitate cu prevederile legale în vigoare;
    • realizarea diverselor rapoarte specifice administrării de personal;
    • asigurarea respectării procedurilor interne ale companiei în domeniul resurselor umane

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Pachet financiar (salariu fix, tichete de masa,asigurare medicala,etc);
    •Posibilitatae de a lucra hybrid;
    •Timp de lucru flexibil.