STIVUITORIST

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FlexiWork Recruitment active.

Vezi toate job-urile STIVUITORIST active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: FlexiWork Recruitment
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Codlea
  • Actualizat la: 07.09.2022

    FlexiWork Recruitment oferă servicii de recrutare personal, indiferent de de domeniul de activitate și specificul companiei partenere. Echipa noastră pune pasiune în fiecare proiect, se implică în cultura organizațională pentru a descoperi valorile companiei și devin parte din misiunea acesteia. Ne place să inovăm, să adoptăm cele mai bune și nebune strategii de atragere a candidaților potriviți și mai ales ne place să reușim să ne atingem obiectivele.
    Credem în oameni, în forța nemărginită a resursei umane și ne dorim să te cunoaștem, să descoperim împreună valoarea adăugată pe care o poți aduce în cadrul unui proiect. Your dream is our dream.

    Cerinte

    ⬅️ CERINȚE:
    - Minim 10 clase;
    - Atestat ISCIR;
    - Program în 2 schimburi, dar disponibilitate de a lucra în 3 schimburi;
    - Experiență ca stivuitorist minim 1 an.

    Responsabilitati

    ⬅️ RESPONSABILITĂȚI:
    - Transportul mărfurilor cu stivuitorul / transpaletul;
    - Asigură și supraveghează încărcarea / destivuirea mărfurilor;
    - Așezarea mărfurilor pe rafturi, în locurile special amenajate pentru fiecare produs;
    - Execută transportul mărfurilor pe traseele indicate;
    - Efectuează curățenia interioară și exterioară a vehiculului, zilnic, verifică și completează nivelul de combustibil al utilajului;

    Alte informatii

    ➡️BENEFICII:
    - Salariu între 2000-2500 lei Net;
    - Bonuri de masă 15 lei/ziua lucrată;
    - Transport asigurat: Brașov, Zărnești, Vulcan, Codlea
    - Asigurare medicală privată- Regina Maria
    - Contract pe nedeterminat, cu perioadă de probă 3 luni.

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Ghimbav,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (340)