REPREZENTANT TEHNIC VANZARI

Angajator: Artem Homine
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Inginerie
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 04.07.2022

    ARTEM HOMINE este agentia de Recrutare si Selectie de Personal si Consultanta in domeniul Resurselor Umane ce constituie puntea de legatura dintre companii si persoanele aflate in cautarea unui loc de munca.
    Oferim servicii de recrutare si selectie de personal , profil psihometric de competente profesionale si personalitate , profil de compatibilitate si personalitate a echipei , analiza organizationala prin sondaje de opinie a angajatilor , STAY IN si EXIT INTERVIEW , servicii de outplacement , consultanta resurse umane si consiliere in dezvoltarea personala si profesionala .

    Cerinte

    Cerinte

    - absolvent studii tehnice sau economice

    - experienta in domeniul vanzarilor de minim 5 ani

    - cunostinte tehnice acumulate la locurile de munca anterioare

    - cunostinte MS Office

    - permis categoria B

    Responsabilitati

    Descrierea jobului

    - Dezvoltarea portofoliului de clienti

    - Monitorizarea si oferirea de suport agentilor distribuitorului

    - Menținerea si dezvoltarea gamei de produse a clientilor

    - Vizitare periodica a clienților

    - Contactarea de clienti noi

    - Prelucrarea comenzilor de la clienţi

    - Urmarirea permanenta a creantelor

    - Cunoaşterea şi monitorizarea permanentă a competiţiei în zona

    Alte informatii

    Informatii job si beneficii

    - angajatorul activeaza in domeniul distributiei de scule si echipamente electrice de uz industrial si utilaje de mica mecanizare

    - program de lucru L - V intre orele 08.00 - 17.00

    - activitatea desfasurata va fi preponderent pe teren

    - salariu negociat in functie de competentele dovedite la interviu

    - bonus lunar procentual, in functie de vanzari

    - masina de serviciu

    - laptop si telefon de serviciu

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Artem Homine. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Artem Homine >>