Asistent administrativ - Hervis Sediu Central

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Hervis Sports active.

Vezi toate job-urile Asistent administrativ - Hervis Sediu Central active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Hervis Sports
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.07.2022

    Hervis Sports este unul dintre cei mai mari comercianti de articole si echipamente sportive din Europa, de origine austriaca, cu peste 170 de filiale in Austria, Cehia, Slovenia, Croatia, Ungaria, Romania si Germania.

    Cerinte

    Consideram important ca viitorul coleg/viitoarea colega sa aiba:
    • Experienta de cel putin 1 an intr-o functie silimara (back office);
    • Cunostinte Microsoft Office;
    • Nivel mediu de limba engleza;
    • Permis auto – obligatoriu.

    Responsabilitati

    • Efectuarea intrarilor de marfa pentru depozitele centrale;
    • Impartirea articolelor pe magazine si comunicarea cu depozitele centrale;
    • Lamurirea diferentelor / discrepantelor cu depozitul in cazul livrarilor catre magazine;
    • Efectuarea si monitorizarea reclamatiilor catre firmele de curieri partenere pentru coletele avariate, pierdute sau cu lipsuri;
    • Efectuarea comenzilor lunare pentru consumabilele necesare in magazine;
    • Intocmirea raportarilor lunare/bilunare catre Fondul de Mediu;
    • Tinerea evidentei costurilor pentru diferite categorii de cheltuieli;
    • Gestionarea florei auto.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Pachet financiar atractiv;
    • Posibilitati de dezvoltare personala si de cariera;
    • Program flexibil.

    Asteptam sa te cunoastem!

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (119)