Customer Service Agents & BackOffice

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Valoris Center active.

Vezi toate job-urile Customer Service Agents & BackOffice active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Bacau
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.09.2022

    La Valoris Center apreciem performanța, proactivitatea, abilitățile de leadership, dorinta de progres si mai presus de toate pretuim oamenii.

    Angajatii nostri reprezintă cel mai bun atu al companiei.

    Cerinte

    Despre tine:

    Ești o persoană calmă, deschisă, responsabilă și punctuală;
    Ai abilități dе comunicare și claritate în exprimare;
    Ești adaptabil la diverse tipologii dе oameni, fie ei clienți sau colegi;
    Ești deschis în ceea ce privește dezvoltarea ta.
    Ai disponibilitate de a lucra la unul dintre sediile Valoris din București sau Bacau. Activitatea respecta toate regulile de distanțare și de prevenire a raspândirii bolilor, în contextul pandemiei COVID-19.

    Responsabilitati

    În prima parte a zilei:

    Activitate de tip back-office: analizezi, verifici și te ocupi de introducerea si prelucrarea datelor pe suport electronic;
    Introduci datele în aplicațiile interne specifice;
    Verifici corectitudinea datelor introduse.

    În a doua parte a zilei:

    Preiei apelurile venite din partea clienților;
    Oferi suport telefonic posesorilor de carduri de tichete de masă;
    Oferi informații si ajutor pentru diverse situații.

    Ce îți oferim?

    Pachet salarial competitiv, tichete de masa & bonus de performanță ușor accesibil;
    Program de lucru fix de 8h, (luni-vineri 09:00 - 17:00);
    Colegi simpatici, peste 700 la număr, concursuri interne și alte activități de echipă;
    Acces la programele de învățare și dezvoltare în cadrul companiei;
    Posibilitate de promovare și colaborare pe termen lung alaturi de echipa Valoris, în funcție de rezultatele obținute;
    Suport permanent în activitate;
    Acces la biblioteca Bookster;
    Abonament pe platforma online de fitness YUMP.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Cluj Napoca,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (193)