Lucrator zilier

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IHM Total Consult Romania active.

Vezi toate job-urile Lucrator zilier active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Agricultura active pe Hipo.ro

Angajator: IHM Total Consult Romania
Domeniu:
  • Agricultura
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Lugoj
  • Actualizat la: 14.07.2022

    IHM Total Consult is, beginning with June 2019, part of SGB Humangest Holding, an Italian group of companies offering specialized consulting services in the field of human resources selection, training and management. IHM Total Consult was founded in 2004 and is now ranked among the top 5 HR players on the Romanian market, considering turnover.
    All resumes and data are considered confidential and will be evaluated only for projects matching your professional experience.

    Cerinte

    Angajam lucratori zilieri pentru Ferma de afine din Olosag, judetul Timis.
    • Se plateste cu 0,75 euro/ kg, ajungand la un venit mediu de 650 euro/ luna in functie de performanta;
    • Decontarea transportului dus-intors persoanelor care raman pe intreaga campanie;

    Responsabilitati

    • Cazare gratuita impreuna cu toate facilitatile pentru cei care locuiesc mai departe;
    • Pranzul gratuit doar persoanelor cazate;
    • Se ofera apa gratuit;
    • 10% bonus celor care culeg 1500 Kg pana la final de campanie;
    • Plata se va face pe card, săptămânal, în ziua de luni;
    • Program de lucru: 8 ore/zi;
    Pentru mai multe detalii, ne puteti suna la: 0735.317.421. sau 0723.606.593

    Aplica fara CV
    23232 RON NET / luna
    Abrud,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (29)