Finance Support Specialist cu Franceză / Germană / Italiană / Spaniolă / Portugheză

Angajator: Crosswork
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Timisoara
  • Actualizat la: 13.08.2022

    Crosswork este o companie de recrutare la nivel national, cu birouri in Bucuresti si Iasi, ce ofera atat servicii de recrutare cat si de munca temporara si administrare de personal.

    Cerinte

    Candidatul ideal:

    · Studii medii sau superioare finalizate / în curs de finalizare;
    · Cunoștințe de utilizare a Pachetului MS Office;
    · Bune abilități de comunicare în limba Engleză;
    · Bune abilități de comunicare în limba Franceză / Germană / Italiană / Spaniolă / Portugheză.

    Responsabilitati

    Descrierea jobului:

    · Te vei ocupa de preluarea și rezolvarea cererilor venite din partea clientului;
    · Te vei ocupa de verificarea și validarea modificărilor contractuale primite din partea clientului;
    · Te vei ocupa de procesarea și înregistrarea cheltuielilor în interes de serviciu;
    · Vei căuta să rezolvi într-un mod proactiv cererile venite din partea clientului;
    · Vei pregăti facturile pentru serviciile furnizate și le vei trimite clientului.

    Alte informatii

    Ce îți oferim:

    · Salariu atractiv;
    · Oportunități de dezvoltare profesională continuă într-un mediu dinamic de lucru;
    · Alte beneficii.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (528)