Agent vanzari retail/HoReca - Barlad

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MISAVAN TRADING active.

Vezi toate job-urile Agent vanzari retail/HoReca - Barlad active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: MISAVAN TRADING
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Barlad
  • Actualizat la: 05.07.2022

    Furnizor de produse de curătenie cu experienta de peste 20 ani pe piata din Romania. Ne-am extins pe piata produselor si solutiilor de curatenie atat in domeniul retail si HoReCa, insa cu preponderenta catre domeniul profesional, ajutati de forta de vanzare, flota de distributie si portofoliul de produse comercializate (produse profesionale de curătenie, produse din hârtie si menaj). Ne dorim sa devenim lideri pe piata produselor de curatenie.

    Cerinte

    - cunoștinte profesionale specifice canalului retail, HoReCa sau alte industrii (office, saloane de înfrumusețare)
    - experiență în vânzare pe teren și abilități de negociere
    - cunoștinte de operare PC
    - permis conducere categoria B

    Responsabilitati

    Rolul tău va fi de a:
    - a prospecta piața în vederea identificării de noi clienti, dezvoltând zona alocată
    - a vizita 15 - 25 clienti / zi
    - a promova produsele Misavan: produse chimice profesionale și top profesionale de curățenie (detergenți, degresanți, dezinfectanți, odorizanți de cameră, hârtie și dispensere pentru hârtie, produse gospodăresti, produse pentru ambalat, produse de unică folosită, candele);
    - a face demonstrație de produse profesionale de curățenie, minim 5 demo/lună
    - a creste volumul de vânzări 5 - 10 % / lună

    Alte informatii

    Îți oferim:
    - instrumente de lucru pentru a-ți desfășura activitatea în condiții optime (telefon, tabletă, mașina de serviciu)
    - suport pentru dezvoltare profesională (program de integrare profesională, cursuri de demo de produse, plan de carieră, platformă E-learning cu materiale pe care să le folosesti să investești în educația ta profesională)
    - bonusuri care să te motiveze să-ți realizezi obiectivele

    Barlad,